KURUMSAL

Şirketimiz 1980 yılında, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği alanlarında proje, taahhüt, tesis, müşavirlik, inceleme ve fizibilite hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş ve halen bu faaliyetlerini, gittikçe genişleyen bir kapasite ile sürdürmektedir.
Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz arasında şu konular bulunmaktadır; uydu ( SMATV ), Kablo TV ( CATV ), Terrestrial anten ( MATV ), Kamera (CCTV ) ve Fiber Optik Dagıtım sistemleri,Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri ( İNTERKOM ), Haberleşme Sisemleri, Seslendirme Sistemleri, Çevre Koruma Sistemleri, Yangın Algılama, Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, Kartlı Geçiş ve Hemşire Çağrı Sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK; ürün kalitesi, üretim, satış, montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.    Firmamız kuruluşundan bu yana, Türkiye ve dünyanın lider firmalarıyla yaptığı anlaşmalarda gücüne güç katarak hayatına devam etmektedir.


BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK; kalite ve müşteri memnuniyeti demektir.

Vizyonumuz

  • Geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.
  • BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK için "yenilikçilik", temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eden bu yaklaşım ile, hizmet sunduğumuz her işletmenin kendi faaliyet alanlarında sektör liderliğini hedeflemesine destek olmayı amaçlarız.
  • Hizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz "nitelikli zaman"ın artmasına yol açacağının farkındayız. Bu farkındalıkla, hayata geçirdiğimiz tüm projelerde "önce insan" prensibimizin müşterilerimiz tarafından hissedilmesi, vizyonumuzun temel taşıdır.Misyonumuz

  • - Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak sunumları gerçekleştirmek.
  • - Çevresel koşulları ön plana alarak doğaya ve yaşama saygılı işleyişler kurmak.
  • - Sunulan serviste ve kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.
  • - Sanayi alanına yapılan alt yapı ve üretim destek üniteleri ile yatırım ve istihdama katkı sağlayarak, ülke ekonomisinin büyümesinde pay sahibi olmak.
  • - Karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.
  • - Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.
  • - Hizmet sunduğumuz tüm işbirlikçilerimiz ile çalışanlarımıza karşı etik ve demokratik davranışların sergilenmesini temel görev olarak benimsemek.
BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK, sektöründe başarılı olması, kendisini sürekli yenilemesi ve pazarda başarıya ulaşması, çalışanlarının katkıları ve gelişimleri ile mümkün olmaktadır.

Amacımız, şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarımızın motivasyonunu, yaratıcılıklarını ve etkinliklerini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu amaca ulaşmak için fırsat eşitliği yaratır, performansı ödüllendirir, bireylerin ve takımların gelişimini teşvik eder, çevrenin korunmasına önem verir, sağlık ve güvenlik gereklerini yerine getiririz. Ayrıca gelecek nesillere destek ilkesiyle, BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK, eğitim kurumları ile işbirliği halinde her yıl belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sağlamaktadır.
İşe Alım Süreci

İşe alımlar, bölümlerin gereksinimleri doğrultusunda, yıllık olarak hazırlanan ve periyodik olarak güncellenen iş gücü planına göre yapılmaktadır. İşe alım süreci; şirketin gereksinim duyduğu pozisyonların ve profillerin tanımlanması ile başlar.

Eleman ihtiyacımız olduğunda, gazetelerde ve diğer medya kanallarında iş ilanlarımız yer alır. Söz konusu ilanlara internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İnternet aracılığı ile iletilen özgeçmişler, aranan profillerle karşılaştırılır ve belirlenen kriterlere uygun adaylar iş görüşmesine çağırılır. Pozisyona ve profile en uygun adayı saptayabilmek için bölüm yetkilileri işe alım sürecinde ve görüşmelerde işbirliğinde bulunurlar.
İş Başvurusu

BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK'e katılmak istiyorsanız, CV'nizi göndermeniz yeterlidir. Özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır.
Açık Pozisyonlar

Açık pozisyon olduğu takdirde özgeçmiş havuzumuzdaki bilgileriniz incelenecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Bu pozisyonlardan birine başvurmak için CV'nizi aşağıdaki e-mail adresine yollayabilirsiniz.
Staj Olanakları

Staj yapmak öğrencilerinin BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK'e şahsen başvurmaları gerekmektedir.


E-mail adresimiz: biltek@biltekltd.com