ŞİRKET PROFİLİ

Şirketimiz 1980 yılında, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği alanlarında proje, taahhüt, tesis, müşavirlik, inceleme ve fizibilite hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş ve halen bu faaliyetlerini, gittikçe genişleyen bir kapasite ile sürdürmektedir.
Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz arasında şu konular bulunmaktadır; uydu ( SMATV ), Kablo TV ( CATV ), Terrestrial anten ( MATV ), Kamera (CCTV ) ve Fiber Optik Dagıtım sistemleri,Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri ( İNTERKOM ), Haberleşme Sisemleri, Seslendirme Sistemleri, Çevre Koruma Sistemleri, Yangın Algılama, Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, Kartlı Geçiş ve Hemşire Çağrı Sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK; ürün kalitesi, üretim, satış, montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.    Firmamız kuruluşundan bu yana, Türkiye ve dünyanın lider firmalarıyla yaptığı anlaşmalarda gücüne güç katarak hayatına devam etmektedir.


BİL-TEK ELEKTRİK ELEKTRONİK; kalite ve müşteri memnuniyeti demektir.